Семінар «Робототехніка як сучасна галузь в освіті: кому вона потрібна? Перші кроки в робототехніці».

Семінар «Робототехніка як сучасна галузь в освіті: кому вона потрібна? Перші кроки в робототехніці». Шановні колеги! В межах співпраці Роболабораторії Київської Малої академії наук відділення Комп’ютерних наук та кафедри ІТ і програмування факультету математики, інформатики та фізики Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова започаткований проєкт з підтримки діяльності вчителів, що навчають робототехніки в школах, на факультативах, гуртках, в позашкільній освіті.

Робототехніка на сьогодні інтенсивна розвивається як прикладна і освітня галузь в Україні та світі. Чеський письменник Карел Чапек вперше використав слово «робот» у п’єсі «R.U.R.» і на ціле століття створив стандарт для машинних утопій та антиутопій. Роботи чи люди: за ким же насправді майбутнє? «Роботи залишать нас на вулиці!» — тривожно кричать заголовки новин.  «Роботи забезпечать нам безбідне існування», — заперечують їм інші. Нехай прихильники антиутопій та утопій сперечаються, а ми спробуємо з'ясувати, як зробити робота другом людини.

28 грудня 2021 р. о 15:00 відбудеться семінар на тему «Робототехніка як сучасна галузь в освіті: кому вона потрібна? Перші кроки в робототехніці».

Питання, що будуть освітлені на семінарі:

  • Робототехніка: сучасний стан прикладної галузі.
  • Для чого навчати робототехніки? Огляд ринку нових професій і нових компетенцій.
  • Робототехніка як майбутній шкільний предмет: міф чи реальність?
  • Як обрати робототехнічне освітнє рішення?
  • Яка форма роботи краще: урок, факультатив, гурток, проєкт?
  • За якою програмою викладати робототехніку ефективніше: обрати наявну чи розробити свою?
  • Шляхи підготовки вчителів робототехніки: університет, тренінги, курси, самоосвіта.

Спікери:

Оксана Струтинська, докторка педагогічних наук, наук. доцента кафедри ІТ і програмування факультету математики, інформатики та фізики Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова;

Анатолій Василюк, директор Центру ORT-SIMHA, методист напрямку "Science" відділу досліджень і розробок ORT FSU, вчитель робототехніки і фізики.

Для участі в онлайн семінарі переходьте за покликанням:  meet.google.com/kuv-dwbs-roq.

Приєднатися телефоном 

(GB) +44 20 3956 5061 (PIN: 767800289)

До зустрічі!

Версія для друку Опубликовано: 24 Грудня 2021
Поділитись: