Освітні Амбасадорки Київської МАН діляться досвідом та розширюють міжнародні зв’язки

Освітні Амбасадорки Київської МАН діляться досвідом та розширюють міжнародні зв’язки Освітні Амбасадорки Київської МАН Софія Шарова та Олена Коваленко взяли участь у фінальній церемонії азербайджанської програми для дівчат «Her Improvement», яка була започаткована та успішно реалізована компанією FemTech.

Основна мета цієї програми - дати 12-16-річним дівчаткам-підліткам знання та навички в галузі підприємництва, інновацій, бізнесу, стартапів та нетворкінгу, а також домогтися розвитку жіночого підприємництва в Азербайджані та сприяти збільшенню кількості жінок-засновників бізнесу. На фінальному заході, в якому взяли участь організатори проєкту, державні службовці Азербайджану, учасники програми та гості учасниці презентували свої стартап-ідеї, які обговорили з аудиторією. Крім презентації стартап-ідей, на церемонії закриття програми відбулися відеовиступи експертів глобальних партнерів щодо підвищення активності жінок у стартапах та технологіях, панельна дискусія з представниками стартап-центрів місцевих університетів та нагородження дипломи учасникам.

Софія Шарова та Олена Коваленко зазначили наскільки важливим є залучення жінок та дівчат у STEM проєкти, поділилися досвідом своїх наукових та лідерських проєктів, розповіли дівчатам з «Her Improvement» та всім учасникам заходу про стійкість українців, яку не здолати, про продовження наукової та дослідницької діяльності під час війни. Вони подякували Азербайджану за підтримку українців та домовилися про нові спільні заходи.

Софія Шарова

Олена Коваленко

 

 

Версія для друку Опубликовано: 17 Жовтня 2022
Поділитись: