Неймовірний рекорд від Київських МАНівців

Неймовірний рекорд від Київських МАНівців Щороку Наказом МОН України «золоті» та найкращі «срібні» переможці Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України відзначаються президентською стипендією, яка виплачується щомісяця протягом року та розмір якої становить 2600 грн. Цьогоріч вихованці Київської МАН встановили абсолютний історичний рекорд із кількості лауреатів цієї стипендії: 29 переможців Конкурсу-2021 здобули це почесне право! (Стипендія присуджується з 1994 року!)

Юні київські дослідники здобули право представляти столицю на цьому престижному інтелектуальному турнірі за результатами міського етапу конкурсу, організатором якого виступає Київська Мала академія наук.

2021 рік взагалі виявився надзвичайно вдалим для київського осередку юнацької науки, адже Київська МАН за результатами фіналу цього Всеукраїнського конкурсу здобула І місце серед усіх регіональних відділень МАН України за кількістю переможців.

Такий результат став можливим завдяки ефективній синергії дітей, їх наукових та педагогічних керівників та фахівців Київської МАН.

А наразі триває І (районний) етап Конкурсу-захисту, переможці якого стануть учасниками міського етапу, за результатами якого кращі юні науковці захищатимуть честь юнацької науки Києва на всеукраїнському рівні. Сподіваємось, що рекорд 2021 буде побитий нашими київськими розумниками й розумницями!

Версія для друку Опубликовано: 26 Жовтня 2021
Поділитись: