Мобільний застосунок Reunite Ukraine

Мобільний застосунок Reunite Ukraine Національна поліція України запустила мобільний застосунок Reunite Ukraine, який є складовою механізму комплексної системи пошуку зниклих дітей, з урахуванням потреб нашої країни в умовах війни. Пошук дітей, які зникли безвісти, є основною, проте не єдиною, функцією мобільного додатку Reunite Ukraine. Серед них — возз’єднання членів сімей, які були розлучені всередині України або за кордоном і тих, хто примусово був вивезений за межі України.

Важливо зазначити, що крім членів сімей у застосунку можуть зареєструватися небайдужі люди та безпечно передати відому їм інформацію, яка  сприятиме возз’єднанню родин.

Як це працює:

  • Завантажте безплатний застосунок Reunite Ukraine в App Store або в Google Play.
  • Створіть профіль. Вкажіть інформацію про себе та свою родину, додайте фото тієї особи, яка розшукується. Обсяг інформації, яку можна завантажити, не обмежується. Чим більше даних вказуєте, тим ефективнішим буде пошук.
  • Технологія штучного інтелекту Reunite Ukraine зіставить ваші дані з аналогічною інформацією членів вашої родини, коли вони також створять профілі.
  • У разі збігу інформації, між двома профілями працівники поліції їх перевірять.
  • Особи, дані яких збігаються в застосунку та перевірені поліцією, отримують сповіщення та дають згоду на обмін повідомленнями. Дані не передаються третім сторонам.

Сьогодні точну кількість постраждалих дітей встановити неможливо через активні бойові дії та тимчасову окупацію частини території України. До того ж не всі батьки чи опікуни мають можливість заявити про зникнення неповнолітніх дітей.  Reunite Ukraine надає їм цю можливість.

Розкажіть про Reunite Ukraine своїм знайомим! Діти мають бути з рідними!

Let's Reunite Ukraine ‒ Возз'єднаймо Україну!

 

Версія для друку Опубликовано: 14 Квітня 2023
Поділитись: