МАРАФОН #літературні_сліди

МАРАФОН #літературні_сліди Війна не лишає нас, де б ми не були. Кожного дня. І кожен із нас робить «той магазинний мінімум» (©️ Ліна Костенко) для перемоги.

Київська МАН спільно з партнерами не  полишає своїх головних задач – виховувати допитливу і спраглу до фактів юнь. Війна багатьох із нас розпорошила Україною і світом у пошуках безпеки, і ми  опинилися, хай навіть тимчасово, в незнайомих місцях, нових координатах. Чому  б не спробувати, як це притаманно КМАНнівцям, пошукати у цих координатах рідні звучання?

Поки з літкастами конкурсу крутеЗНО  працює наше журі, пропонуємо долучитися до марафону #літературні_сліди і досліджувати простір навколо з точки зору літературних контекстів – хто творив поруч, хто оселяв у будинки неподалік своїх персонажів, а, можливо,  ви щодня ходите вулицею, яка носить ім’я письменника, твори якого пам’ятаєте ще зі шкільної програми?

Друзі! Долучайтеся! Вивчаймо українську літературну мапу разом!

Участь у марафоні може взяти кожен. Для цього потрібно мати ґаджет, на який можна записати коротке відео. Також необхідне ваше бажання поділитися своїми розповідями і трошки дослідницької роботи з пошуку фактів)) 

Формат: 

  • коротке відео (налаштуйтеся на пару хвилин). Можете бути у кадрі або робити замальовку на ходу. 

Де робити відео?

  • у місці (місті, містечку, селі, селищі і т.д.), де ви зараз перебуваєте і в якому «літературно відзначився» хтось з українських письменниць та письменників. У кадрі покажіть місце (будинок, квартиру, парк, площу, кафе, готель, гори та будь-які інші локації, де свого часу лишили «сліди» наші автори) і розкажіть щось цікаве про це місце; 
  • спильнуйте, аби вас було гарно чути. 

За кожне відео конкурс @kruteZNO подарує книгу зі списку конкурсних творів КрутеЗНО і не тільки!

Підписуйтеся на наші сторінки і збирайте літературні куточки України та світу з нами! 

Відео надсилайте на нашу пошту: krutezno2022@gmail.com разом із посиланням на ваші соцмережі, аби ми могли вас тегнути у публікації.

Версія для друку Опубликовано: 07 Червня 2022
Поділитись: