Крути. Вони зробили свій вибір…

Крути. Вони зробили свій вибір… З нагоди відзначення Дня пам’яті героїв Крут, в межах заходів національно-патріотичного виховання тематичного блоку «Україна – країна можливостей», відбувся навчально-просвітницький захід «Незламність – генетична пам’ять Українців», який провела Тетяна КОТ, керівниця секції правознавства Київської МАН.

Щорічно ми вшановуємо молодих ГЕРОЇВ, які ціною свого життя  затримали наступ ворога на Київ. Вони зробили свій вибір. Вони захищали своє, рідне, вони захищали Батьківщину.

Разом з вихованцями та вихованками, ми говорили про крутянців, яких сьогодні називають «першими кіборгами», їхню самопожертву, мужність, віру та рішучість. Про Крути, маленьку залізничну станцію, яка стала безпрецедентним символом боротьби. Про те, ЩО! ці чотири дні вартували для молодої держави, яка щойно проголосила свою незалежність. УНР – було визнано суб’єктом міжнародних відносин.

На жаль жахіття тих днів, біль, та пекло, знову повторились. І знову українці боронять та відстоюють своє рідне, свою землю, свій вибір – вибір жити й працювати у вільній Україні. І ми обов’язково ПЕРЕМОЖЕМО!

 

Версія для друку Опубликовано: 31 Січня 2023
Поділитись: