Коли закінчуються сили – починається характер!

Коли закінчуються сили – починається характер! Крок за кроком вихованці відділення філософії та суспільствознавства готуються до Конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН. Складно порахувати, скільки ми прийняли викликів та змін. І кожного разу ми трансформуємо виклики у можливості. Є гарний вислів: «Коли закінчуються сили – починається характер!» Тож демонстрація нашої незламності, нашого характеру – це наші зустрічі, заняття, навчання!

На цьому тижні чергові заняття проходили без світла, але з шаленим бажанням  і у керівниці відділення Тетяни КОТ, і у вихованців.

Цьогоріч форматом Конкурсу передбачає проведення наукової конференції без онлайн включень. Журі секцій оцінюватиме  виступи та презентації по відео, які записують учасники. Тому, звісно, потрібно ретельно та детально підготуватись. Як записувати відео на наукову конференцію? Як правильно розподілити час і при цьому вичерпно надати інформацію? Щоб було інформативно, цікаво та сучасно, але водночас контекстно та відповідно до наукового стилю.

Великою приємністю стало долучення до занять випускника відділення, минулорічного переможця ІІІ етапу Конкурсу Тимофія КАЛЬНІЧЕНКА!!! Він не тільки записав власне відео, де розказав про корисні лайфхаки та поради, а ще й запропонував свою допомогу у підготовці та тренуваннях до постерного захисту та у запису відео на наукову конференцію нашим вихованцям!

І зовсім неочікуваним, але безперечно приємним стало те, що ми отримали й щиру пропозицію від переможниці ІІІ етапу Конкурсу минулого року, вихованки відділення хімії та біології Марії ГУРЕНКО, яка також записала відео із порадами, поділилась власним досвідом та запропонувала свою допомогу у підготовці вихованцям відділення філософії та суспільствознавства!!!

Це є неймовірним, це дуже щиро і чуттєво! Така синергія, співпраця і допомога! Тож нам обов’язково все вдасться – ми маємо ТАКИХ вихованців, із СТАЛЕВИМ ТА НЕЗЛАМНИМ ХАРАКТЕРОМ!!

Від відділення філософії та суспільствознавства висловлюємо щиру вдячність керівниці відділення хімії та біології Вікторії ЧЕРНЕНКО за підтримку та співпрацю.

Версія для друку Опубликовано: 22 Грудня 2022
Поділитись: