Київська МАН вітає Сергія РУСАКОВА

Київська МАН вітає Сергія РУСАКОВА Вітаємо керівника секції філософії Київської МАН, кандидата філософських наук, доцента Сергія Сергійовича РУСАКОВА з призначенням стипендії Кабінету Міністрів України для молодих вчених!

Залучення молодих талановитих вчених до роботи з учнями та ученицями Київської МАН стало славною традицією нашої установи, тому ми з радістю вітаємо нашого колегу зі здобуттям почесної державної нагороди.

Сергій Сергійович Русаков є автором низки наукових статей з філософії та культурології про феномен популярної культури, артринок, культурну спадщину, засновником та головним редактором фахового журналу «Культурологічний альманах», відповідальним секретарем наукового збірника «Гуманітарний корпус», постійним учасником Всеукраїнських та міжнародних науково-практичних конференцій, а також досвідченим організатором науково-популярних заходів.

Восени цього року Сергій Русаков долучився до команди Київської МАН, очоливши секцію філософії Відділення філософії та суспільствознавство.

 

Версія для друку Опубликовано: 14 Листопада 2022
Поділитись: