Київська МАН у колі міжнародних партнерів України

Київська МАН у колі міжнародних партнерів України Директорка КПНЗ «Київська мала академія наук» Ірина Поліщук взяла участь у спільному заході за участю українських та французьких підприємців та державних високопосадовців, метою якої було окреслення шляхів співпраці в питаннях цифрової трансформації, кібербезпеки, інформаційної та ІТ стійкості.

Цей захід став першим практичним кроком реалізації домовленостей між Україною та Францією, які були підписані Прем'єр-міністром України Денисом Шмигалем, міністром цифрової трансформації України Михайлом Федоровим та міністром економіки Франції Бруно Ле Мером під час конференції зі стійкості та відновлення України, яка відбулась в Парижі у грудні 2022 року.

Зустріч відбулася 02.02.2023 у Торгово-Промисловій Палаті України. Українську делегацію на зустрічі очолював Президент ТПП України Геннадій Чижиков, французьку ‒ керівник Департаменту економіки Посольства Франції в Україні Жан-Батіст Брассер.

Ірина Поліщук презентувала учасникам зустрічі юнацьку малу академію столиці, історію, сьогодення, досягнення та плани закладу.

Основний вектор співпраці між українськими та французькими підприємцями ‒ це вектор кібербезпеки. У Київській МАН діють секції "Кіберпсихологія" та "Кібербезпека", разом із ТПП України, під егідою РНБОУ та Держспецзв’язку, проводяться конкурси «Кібернінзя/Кіберкозак», у відділеннях Комп’ютерних та Технічних наук створюються оригінальні програмні продукти.

Ми сподіваємося, що європейський досвід та підтримка дозволять створити інноваційні майданчики для досліджень у цих галузях для юних київських науковців та спільні проєкти на благо українського та французького народів.

Пишаємося, що причетні до історичних домовленостей між Україною та Францією!

Версія для друку Опубликовано: 03 Лютого 2023
Поділитись: