Продовжуємо знайомство з Освітніми Амбасадорками КМАН цього року 🙌🐝

Продовжуємо знайомство з Освітніми Амбасадорками КМАН цього року 🙌🐝 Катерина Романюк - учениця 10-го класу ЗНЗ II-III ступенів «Фінансовий ліцей» м. Києва, вихованка секції «Англійська мова» відділення іноземної філології та зарубіжної літератури та секції «Економічна теорія та історія економічної думки» відділення економіки.👩‍💻
👉Інтерес до поглибленого вивчення економіки з’явився у Катерини в 7 класі. Її перша дослідницька робота була присвячена темі «Цінова політика фірми». Ця робота принесла Катерині перше місце на міському етапі конкурсу-захисту наукових робіт МАН. Для підтвердження зроблених висновків та запропонованих заходів, К. Романюк взяла інтерв’ю у виконавчого директора компанії «Фармак» Володимира Костюка. Він допоміг дівчині проаналізувати діяльність фірми, виділити проблеми, які існують у його діяльності, та окреслити перспективи розвитку на майбутнє. У 2022 році з роботою «Глобалізація економіки та її наслідки для України» Романюк зайняла 2 місце на міському етапі конкурсу-захисту наукових робіт МАН.
 
👉Англійська мова завжди цікавила Катю, вона постійно переглядала англомовні фільми, навчалась на курсах ITELS та TOEFL, при можливості спілкувалась з носіями англійської мови. Сьогодні вона є учасницею курсу «Loudspeaker» Київської МАН, що спрямований на покращення ораторських здібностей та програми обміну культури студентів з різних куточків світу, зокрема для вивчення іноземних мов «ENGin program». Щоб поглибити свої знання, Катерина написала дослідницьку роботу з англійської мови на тему «Англійська фразеологія в мас медіа». «Спілкування – це більше, ніж просто набір слів; це також грамотне структурування речень, підбір відповідної термінології, дотримання заданого стилю мовлення та багато інших елементів. Важливо пам’ятати, що промова, яка включає не лише прості факти, а й вставні слова та конструкції, фрази, цитати та афоризми, звучить набагато цікавіше та переконливіше», - стверджує вона.
 
👉Свої заняття програмуванням Катерина вважає за хобі. Проте вона вже створила декілька сайтів за допомогою HTML та CSS і недавно зацікавилась розробкою мобільних додатків.
 
🗣Про себе Катерина Романюк говорить: «Я вважаю себе достатньо активною та цілеспрямованою людиною. В 12 років я вирішила повністю змінити свій спосіб життя – харчуватися правильно, та займатися спортом. Я вже 2 роки ходжу до спортзалу майже кожен день і займаюсь велоспортом. Я вважаю що це допомагає не лише тримати тіло в тонусі, але й покращує роботу мозку та когнітивні функції. Я полюбляю спорт та беру участь у різноманітних забігах та марафонах. А ще я переконана, що добрі справи роблять нас краще! Тому я беру участь у волонтерській програмі від мого ліцеї, яка полягала в допомозі малозабезпеченим бабусям та дідусям».
 
Побажаємо успіхів Катерині!
 
Версія для друку Опубликовано: 18 Травня 2022
Поділитись: