Інтерв’ю Марії Годованець до Міжнародного дня дітей-винахідників на ТРК «Київ»

Інтерв’ю Марії Годованець до Міжнародного дня дітей-винахідників на ТРК «Київ» «Бомба-ракета» ‒ саме так назвав нашу винахідницю, вихованку відділення екології та аграрних наук, ученицю 11-го класу гімназії міжнародних відносин №323 з поглибленим вивченням англійської мови міста Києва, лауреатку стипендії Президента України Марію Годованець ведучий програми новин на ТРК «Київ» після її інтерв'ю в їх студії.

Авторитетно заявляємо: в Київській МАН арсенал такої зброї є одним із кращих у світі! Небагато осередків муніципальної наукової освіти молоді можуть похвалитися 44 перемогами на 15 провідних міжнародних конкурсах науково-технічної творчості молоді протягом року, та й ще у той час, коли твою країну намагаються знищити справжніми бомбами й ракетами!

Але наша МАНівська зброя несе не горе та страждання, а розвиток та зміцнення життя, від неї не утворюються воронки та не виникають пожежі, в навпаки наша планета стає безпечнішою, красивішою та чистішою. І ми переконані, що саме за допомогою такої зброї українці відбудують свою країну після Перемоги!

Запрошуємо всіх переглянути інтерв’ю Марії та впевнитись, що українська молодь неймовірна!

 
Версія для друку Опубликовано: 19 Січня 2023
Поділитись: