ІІ (міський) етап Конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт: на старт….!

ІІ (міський) етап Конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт: на старт….! Шановна МАНівська родино, 03 листопада почався відлік часу до старту ІІ (міського) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України, адже було підписано Наказ про проведення у Києві цього Конкурсу. Ми, без перебільшення, вітаємо всіх із цим, адже попри все, що відбувається у наші складні часи, Конкурс «вистояв» і довів свою значущість та незамінність в українському освітньому процесі. А це означає, що ми з вами причетні до дуже важливої справи – виховання та плекання інтелектуального майбутнього нашої держави.

А якщо у вас є питання, що потрібно, аби результати участі дітей у Конкурсі були якнайкращими, долучайтесь до вебінару, який з цих питань організовує Київська МАН –«Особливості проведення ІІ (міського) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України у 2021-2022 році».

Він відбудеться 8 листопада 2021 р. о 16:00  (платформа ZOOM  https://us02web.zoom.us….    Ідентифікатор конференції: 859 4809 4296 Код доступу: 454170).

На вебінарі ви дізнаєтесь про:

•   Програму конкурсу;

•   Методичні рекомендації та інструкції щодо підготовки до участі у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України;

•   Декларацію академічної доброчесності;

•   Захист наукового дослідження: вимоги та рекомендації;

•   Організацію та проведення І (районного) етапу конкурсу.

А якщо у вас виникнуть запитання, звертайтесь до контактної особи: Моїсеєнко Єлизавета Валеріївна, 067 707 87 62.

Чекаємо на зустріч із вами!

 
 
Версія для друку Опубликовано: 04 Листопада 2021
Поділитись: