Другий день літньої школи "Хімічні технології в дії"

Другий день літньої школи "Хімічні технології в дії" Другий день літньої школи "Хімічні технології в дії", організованої відділенням хімії та біології Київської МАН та Хіміко-технологічним факультетом КПІ ім. Ігоря Сікорського – 22 червня був насиченим заняттями, які різнилися за тематиками.

Спершу учнів чекала зустріч із Аріною Сидельниковою, вихованкою відділення хімії та біології Київської МАН, студенткою за спеціальністю «біомедицина» The university of Sheffield (England), яка провела заняття на тему: "Клітинна комунікація. Рецептори", матеріал спримався досить легко, оскільки Аріна постійно проводила цікаві аналогії. Також учнів мали змогу поспілкуватися щодо   особливостей здобуття вищої освіти закордном.  

Наступне заняття " Прикладна хімія" провела Бодюл Наталія, вчитель хімії Природничо-наукового ліцею 145 м. Києва,  кандидат хімічних наук. Пані Наталія має великий досвід роботи у лабораторіях як наукових установ так і приватних підприємств. Лекція пройшла у форматі діалогу, що  свідчить про зацікавленість учасників школи.
День був продуктивним!  Приєднуйтеся, адже завтра на вас чекатимуть лабораторні роботи «Дослідження харчових добавок як складників продуктів харчування» та «Визначення якості та безпечності використання косметичних засобів» від Тетяни ПИЛИПЕНКО, доцента кафедри ФХ ХТФ КПІ ім. Ігоря Сікорського, кандидата технічних наук
Додаткова інформація за телефоном +380976429423 (viber, telegram).

Версія для друку Опубликовано: 24 Червня 2022
Поділитись: