5-ти хвилинка секції гідрології та океанології Київської МАН

5-ти хвилинка секції гідрології та океанології Київської МАН 22 січня 2021 року о 15:00 год.  5-ти хвилинку науки  на тему "Глобальні зміни клімату - міжнародний аспект" проведе керівник секції гідрології та океанології Київської МАН В'ячеслав Миколайович Ліпінський.
У 1993-2010 роках В.М. Ліпінський працював Головою Державної гідрометеорологічної служби України, був постійним представником України при Всесвітній метеорологічній організації (ВМО), головою Національного комітету України з Міжнародної гідрологічної програми ЮНЕСКО, урядовим експертом і координатором від України в Міжурядовій групі експертів зі зміни клімату (МГЕЗК).  Заслужений природоохоронець України.

В'ячеслав Миколайович брав безпосередню участь у міжнародному переговорному комітеті по Рамковій конвенції ООН зі зміни клімату (РКЗК), у багатьох конференціях Сторін РКЗК, в тому числі при прийнятті Кіотського протоколу до неї, був віцепрезидентом 6-ї конференції РКЗК. Працював більше як на 20 сесіях МГЕЗК, брав участь у прийнятті трьох з п'яти  Оціночних доповідей МГЕЗК. також брав участь у кліматичних заходах ВМО, зокрема у двох Світових кліматичних конференціях.

В'ячеслав Миколайович поділиться своїм досвідом роботи у міжнародних організаціях, нюансами переговорного процесу. Також будуть наведені дані про глобальні зміни клімату і їх прояв в Україні, можливі сценарії поведінки кліматичної системи.
Запрошуємо долучитись до Zoom https://us02web.zoom.us... Ідентифікатор конференції: 813 4701 3764 Код доступу: 213070
Версія для друку Опубликовано: 19 Січня 2021
Поділитись: