Зустрічайте збірку «Так народжуються відкриття…» та її героїв у новому підкасті Київської МАН!

Зустрічайте збірку «Так народжуються відкриття…» та її героїв у новому підкасті Київської МАН! До Всесвітнього дня дітей винахідників Київська МАН підготувала нову збірку – «так народжуються відкриття, або чому варто закохатися у науку». Впевнено заявляємо: якщо вас цікавить, із чого починається процес відкриття непізнаного у науці, ця збірка вас не розчарує: в ній представлені мотиваційні листи учасників фіналу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України, в яких наші юні пошуковці розповідають, що для кожного з них стало поштовхом до наукових досліджень.

54 учасника збірки це 54 різні історії про те, із чого починається пошук наукової істини. І це, дійсно, вражає! Наскільки інколи побутовою може бути мить, із якої народжується відкриття, стартує дослідницький пошук! Але це все допомагає зрозуміти, що ж таки об’єднує наших вихованців із 15 відділень та 68 секцій: вони можуть бути гуманітаріями, а можуть – фізиками, можуть створювати нові діагностичні методики у медицині, а можуть розглядати складні філософські питання – їх об’єднує одне: вони вміють «вхоплювати» із навколишнього світу питання, на які людство ще не має відповіді, і самим і відповіді знаходити.

І як презентацію цієї збірки ми підготували для вас підкаст на тему «А що ж дає самому досліднику цей шлях до відкриття?», учасниками якого будуть самі герої цієї збірки, а також  науковий та педагогічний керівник одного з них.

Чекати залишилось зовсім недовго!


Версія для друку Опубликовано: 15 Січня 2021
Поділитись: