Зустріч з мистецтвом

Зустріч з мистецтвом Другий день поспіль проходять захисти наукових робіт школярів у Київській МАН. Сьогодні – наукова конференція секції мистецтвознавства відділення української філології та мистецтвознавства.

Достатньо прочитати теми доповідачів, щоб зрозуміти, як цікаво і пізнавально проходять захисти: “Ювелірне мистецтво в Київській Русі-Україні”, “Театральна концепція Леся Курбаса”, “Колісна ліра”, “Стилістичні домінанти українського натюрморту ХХ століття”, “Козак Мамай в українському малярстві”, ”Мистецтво реклами від великих художників”, “Архітектурні перлини бульвару Т. Шевченка”, “Історія українських коміксів”, “Висвітлення теми Голокосту в мистецтві”, “Постать Олександра Муратова у вимірах кіномистецтва незалежної України”, “ Історія баранівської художньої порцеляни в контексті вивчення мистецьких традицій та культурної спадщини України”,  “Екранізація творів української класики”, “Дерев”яні храми України – пам’ятки сакральної культури”, “Очі воїнів АТО у творчості Катерини Полякової” та ще багато інших цікавих тем.

Цьогоріч 27 учасників. Від давнини і до сучасності, від України і до найдальших куточків світу — такі зацікавлення наших МАНівців. Вражає  також те, що молоді науковці не лише дослідили явище, але часом і втілили проєкт у життя. Наприклад, Станійчук Тимофій сам зробив старовинний український інструмент колісну ліру і грає на ній, Бондарець Вікторія  малює натюрморти, а Дуб Вікторія та Ніколаєнко Карина займаються танцями і мають у цьому немалі досягнення.

Успіхів вам, молодь! Мрійте, вивчайте, відкривайте, втілюйте! А ми завжди поруч. Підтримаємо і трохи покритикуємо. Підкажемо і допоможемо. Всі шляхи відкриті для вас!

 

 

 

 

Версія для друку Опубликовано: 01 Лютого 2021
Поділитись: