Зустріч призерів 34-го Пекінського міжнародного конкурсу юнацької творчості з керівниками ДЕА

Зустріч призерів 34-го Пекінського міжнародного конкурсу юнацької творчості з керівниками ДЕА На базі Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління Мінприроди України (ДЕА) успішно діє філія секції екології відділення екології та аграрних наук Київської МАН. Спільно з інститутами та кафедрами ДЕА було зроблено низку корисних справ для сприяння практичному здійсненню регіональних, загальнодержавних та міжнародних науково-освітніх програм і творчих зв’язків, проведенню спільних виховних, просвітницьких, навчальних заходів та організації лекторіїв, практикумів, конкурсів, екологічних експедицій тощо. Зокрема, співробітники кафедри водно-екологічних проблем ДЕА брали активну участь у підготовці експериментальних робіт на 34-й Пекінський міжнародний конкурс юнацької наукової творчості, який проходив з 25 березня по 1 квітня ц.р. Почесним головою представницької учнівсько-студентської делегації України, до якої входило 4 учасниці, був Олександр Іванович Бондар – ректор ДЕА, чл.-кор. НААН України, а її науковим керівником − Володимир Іванович Назаренко – віце-президент і керівник секції екології відділення екології та аграрних наук Київської Малої академії наук учнівської молоді, професор кафедри водно-екологічних проблем ДЕА (за сумісництвом).


Слід відзначити, що члени української команди продемонстрували високий науковий рівень робіт і високий рівень підготовки до участі в такому престижному конкурсі. Усі вони отримали нагороди, які були кваліфіковані як «Exselent Program». 18 квітня  відбулася зустріч керівників ДЕА з учасницями конкурсу. Ректор ДЕА, проф. О.І. Бондар щиро привітав юних дослідниць зі значними здобутками та почесними нагородами міжнародного ґатунку і вручив їм грамоти Державної екологічної академії.

Отже, грамоти за високий науковий рівень та вагоме практичне значення авторської розробки отримали: Луговська Ольга– студентка ІІ курсу біологічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка; Рудь Єлизавета − учениця 11 класу Українського медичного ліцею; Міщенко Анастасія – учениця 11 класу спеціалізованої школи № 155  м. Києва та Гладиш Анастасія – учениця 11 класу фізико-математичного напряму навчання Слов’янського педагогічного ліцею Донецької обл. Призерів конкурсу також вітали проректор з наукової роботи, проф. О.А. Машков, проректор з науково-педагогічної роботи В.Є. Барановська, співробітники ДЕА.

Після того на кафедрі водно-екологічних проблем ДЕА відбулася бесіда членів МАН із завідувачем кафедри Т.Г. Іващенком та співробітниками.

Юні екологи отримали інформацію про науково-практичну та науково-навчальну діяльність кафедри, її плани і заходи, які проводяться на кафедрі  екологічної освіти та екологічного виховання. Було досягнуто згоди про подальшу співпрацю членів секції екології відділення екології та аграрних наук КМАН з ДЕА.

 Версія для друку Опубликовано: 23 Квітня 2014
Поділитись: