Зустріч директора КПНЗ «КМАНУМ» Володимира Васинюка із представниками районних методцентрів

Зустріч директора КПНЗ «КМАНУМ» Володимира Васинюка із представниками районних методцентрів 7 жовтня у спеціалізованій школі № 137 Дніпровського району з метою встановлення партнерських відносин та розвитку співробітництва в освітній сфері відбулася зустріч директора КПНЗ «Київська Мала академія наук учнівської молоді» В.О. Васинюка з методистами районних методцентрів м. Києва, які відповідають за роботу з КМАНУМ. Володимир Олексійович привітав учасників зустрічі з Днем учителя, побажав їм наукового довголіття і творчих злетів.


Основною темою обговорення  були актуальні питання, що стосуються перспектив подальшого співробітництва та вирішення окремих проблем, зокрема проведення І та ІІ етапів Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.У ході зустрічі, яка носила водночас і дружній, і діловий характер, освітяни активно обмінювалися думками. У своєму виступі Володимир Олексійович Васинюк відмітив успіхи та існуючі недоліки роботи між РНМЦ та КПНЗ «Київська Мала академія наук учнівської молоді». Порушив проблему занадто великої кількості робіт, що надходять на ІІ етап конкурсу-захисту. Підкреслив, що багато з них не відповідають рівню науково-дослідницьких робіт, що є неприпустимим, а також закликав методистів району підвищувати рівень контролю за проведенням І етапу конкурсу-захисту, висловив побажання залучати до наукової діяльності обдаровану молодь й не опускати планку робіт, а також підтримувати авторитет науки на високому рівні.

Крім того, Володимир Олексійович повідомив, що ще не скрізь відпрацьовані механізми ефективної взаємодії співробітників КМАНУМ з районами, що іноді призводить до конфліктних ситуацій. Учасники зустрічі висловили упевненість у тому, що цю проблему потрібно вирішувати. На думку сторін, необхідно забезпечити конструктивну співпрацю керівників секцій з учителями, які безпосередньо займаються підготовкою учнів до написання науково-дослідницької роботи.Антоніна Лінардівна Прокопенко, методист Дарницького РНМЦ, порушила проблему існування колективних членів КМАНУМ. Сторони зійшлися на думці про необхідність вироблення спільної концепції щодо цього питання.Ніна Василівна Чайковська, методист Голосіївського РНМЦ, порушила питання про надання можливості учням 8-х класів брати участь у конкурсі-захисті. У результаті обговорення було вирішено допускати такі роботи до участі в ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАНУ.Також представники районних методцентрів висловили побажання отримати посібники з методичними рекомендаціями щодо написання науково-дослідницьких робіт у кожному відділенні.Наприкінці зустрічі сторони побажали одна одній успіхів у подальшій роботі й висловили надію на продовження ефективної та плідної співпраці.Версія для друку Опубликовано: 09 Жовтня 2013
Поділитись: