Знову до бібліотеки!

Знову до бібліотеки! Юні науковці, члени секції української літератури відділення української філології та мистецтвознавства Київської МАН, знову повернулись до бібліотек після тривалого літнього відпочинку. І першою ластівкою цієї справи стало відвідання Національної парламентської бібліотеки України 9 жовтня.


Учні, які до того ще не були зареєстровані в Парламентській бібліотеці, нарешті стали на облік і отримали можливість користуватись ресурсами одного з найбільших книгосховищ України. Керівник секції провела  інструктаж, розповіла, як треба працювати з джерелами, каталогами та картками.МАНівці одразу ж перейшли до активної роботи. Дехто знайшов літературу до теми, інші відкрили для себе раніше невідомі періодичні джерела, а хтось навіть допоміг товаришу освоїтись з каталогом. Особливо відзначились старші колеги, які вже не перший рік пишуть свою дослідницьку роботу, тому знають, що найбільше цікавить молодших товаришів і як їм можна по-справжньому допомогти. Подальша робота, звичайно ж, не викликала ніяких труднощів в активу секції. 

Ще не раз члени української літератури зберуться тут. А оскільки робота пішла плідно, можна чекати на нові цікаві роботи, присвячені актуальним питанням української літератури.Версія для друку Опубликовано: 11 Жовтня 2013
Поділитись: