ЗНО – крок до успіху!

ЗНО – крок до успіху! 30 червня відбулося ЗНО з української мови та літератури, найбільш масштабне з усіх випробувань, адже ці предмети є обов’язковими під час вступу на усі спеціальності. Складали цей іспит і вихованці відділення української філології та мистецтвознавства.

Протягом навчального року органічною складовою роботи з вихованцями відділення – майбутніми випускниками була підготовка до складання ЗНО. Лінгвістичні аспекти систематично розглядалися під  секційних занять, а в складних умовах карантину й за допомогою різних форм дистанційного навчання. Чудовою репетицією для учасників конкурсу МАН стало виконання контрольної роботи, що була проведена як онлайн тестування у форматі ЗНО.

Працюючи над дослідженнями у галузі філології, учні розширили свою літературну ерудицію, поглибили знання про таємниці рідної мови. Підготовка до різноманітних проєктів сприяла розвитку творчих здібностей, що допомогло учням у виконанні  творчого завдання.

Колектив Київської МАН вболіває за успішні навчальні результати кожного вихованця та щиро бажає всім випускникам здобути найвищі оцінки й реалізувати свої мрії, вступивши до провідних закладів вищої освіти!

 

Версія для друку Опубликовано: 03 Липня 2020
Поділитись: