«Живий історичний музей» випускниці Київської МАН.

«Живий історичний музей» випускниці Київської МАН. Починаючи з 1977 року, весь світ щороку 18 травня відзначає Міжнародний день музеїв. Пройшло вже більше 40 років, музеї значно змінилися всередині і зовні, але й зараз вони продовжують виконувати свою суспільно значущу роль, так як і раніше. Завдяки новітнім технологіям, матеріалам, засобам комунікації колись нецікаві експозиції стають просто неперевершеними. Завдячуючи працівникам музеїв, народи розвиваються, досліджують, відкривають для себе все нові і нові горизонти. Тисячі, а можливо і мільйони, дорослих та дітей щодня відвідують різноманітні музеї у різних куточках світу.

Звичайно, музейна справа - це не просто, у цьому переконалися учні Гімназії А+ Дніпровського району міста Києва, члени секції історичного краєзнавства відділення історії Київської МАН, які впродовж двох років успішно реалізують проєкт під назвою «Живий історичний музей». Цей напрям започаткувала колишня вихованка МАН, а нині вчитель історії та правознавства Гімназії А+ Анастасія Трофимченко, керівник соціального проєкту «Інтерактивна карта Києва», який переміг на фестивалі стартапів «Class ідея»-2020 (нагадаємо, його презентація відбулася у відділенні історії Київської МАН 8 травня).

«Живий музей» дає змогу дітям комплексно дослідити той історичний період, який вони вивчають упродовж навчального року. Відтак, будучи у 7 класі, учні досліджували тему пов'язану з Київською Руссю, а вже у 8 класі учні працювали над історією козацтва. Діти не тільки шукали інформацію, узагальнювали її, створювали власні наочні матеріали, а й перевтілювалися в історичних діячів. Така концепція надзвичайно сподобалася і самим учням, і глядачам. Завдяки злагодженій роботі дітей, спільній ідеї і командному духу, театралізоване (імерсивне) шоу стало просто унікальним івентом.

Цього року проєкт став ще масштабнішим, діти вийшли за рамки Гімназії і змогли провести захід у стінах діючого музею Гетьманства, який радо відреагував на таку чудову ідею вчителя та дітей. У стінах музею діти змогли ще більше розкрити свої таланти, надихнулися атмосферою і яскраво виступити перед глядачами, яким пощастило відвідати музей саме у цей день.

Сучасні можливості неймовірні, давайте разом використовувати їх переваги!

Щиро дякуємо ВСІМ працівникам музеїв за їх титанічну роботу!

Завітайте з нами до «Живого історичного музею» за посиланням : https://www.youtube.com/watch?v=7ZK_7aBNkHM&feature=youtu.be&fbclid=IwAR1980qjLudb1rtVoBstY9Ob8aU0Q2tcww8wp-0UZoQ883WRj0zjUojR_Wo

 

Версія для друку Опубликовано: 18 Травня 2020
Поділитись: