Завершився ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України у відділеннях: фізики і астрономії, математики, економіки!

Завершився ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України у відділеннях: фізики і астрономії, математики, економіки! Щиро вітаємо призерів – наших вихованців: Секція теоретичної фізики – Козак Тамару Павлівну, ученицю 11 класу гімназії №179, яка посіла ІІІ місце з роботою на тему: «Транзієнтні явища в атмосфері Землі: особливості наземних спостережень та визначених характерних закономірностей».
Секція математики – Кохановського  Івана Олександровича, учня 11 класу ліцею  № 100 «Поділ» , який посів ІІІ місце з роботою на тему: «Коло Ейлера – коло тринадцяти точок трикутника».

Секція фінансів, грошового обігу і кредиту – Блінова Микиту Сергійовича, учня 11 класу спеціалізованої школи № 304, який посів ІІІ місце з роботою на тему: «Зарубіжний досвід використання методів та інструментів управління суверенними боргами: досвід для України».

Секція економічної теорії та історії економічної думки – Топчій Катерину В’ячеславівну, ученицю 11 класу Слов’янської гімназії, яка посіла ІІІ місце з роботою на тему: «Продовольча безпека України: сутність, стан та шляхи її вирішення».

Версія для друку Опубликовано: 01 Квітня 2014
Поділитись: