Завершився ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України у відділенні комп’ютерних наук!

Завершився ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України у відділенні комп’ютерних наук! Щиро вітаємо призерів – наших вихованців:


Секція комп’ютерні системи та мережі – Родіонову Віру, ученицю 11 класу ліцею «Голосіївський» №241, яка посіла І місце з роботою  на тему: «Розроблення навчально-ігрової музичної програми «Сольфеджіо для початківців».

Секція Internet-технеології та Web-дизайн – Токовенко Нікіту, учня 11 класу ліцею №142, який посів ІІ місце з роботою на тему: «Система керування дорожнім рухом із застосуванням технологій Інтернету речей».

Секція інформаційні системи, бази даних та системи штучного інтелекту – Глушко Софію, ученицю 11 класу ліцею «Голосіївський» №241, яка посіла ІІ місце з роботою на тему: «Розпізнання рукопису тексту за допомогою нейронних мереж».

Секція мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми – Ребрик Юрія, учня 11 класу українського фізико-математичного ліцею Київського національного університету імені  Тараса Шевченка, який посів ІІ місце з роботою на тему: «PROTEST система для проведення олімпіад з програмування. 

Версія для друку Опубликовано: 11 Квітня 2014
Поділитись: