Завершився ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України у відділенні історії!

Завершився ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України у відділенні історії! Щиро вітаємо призерів – наших вихованців:


Секція історії України – Сагалевич Маргариту Маратівну, ученицю 11 класу гімназії «Консул» № 86, яка посіла ІІІ місце з роботою на тему: «Державна політика в галузі української мови в період радянської українізації (1923-1933 рр.)».

Секція історії України  – Живоглядову Дарину Юріївну, ученицю 11 класу Приватного загальноосвітнього навчального закладу «Гімназія Апогей», яка посіла ІІІ місце  з роботою на тему: «Військовополонені австро-угорської та німецької армій на території українських губерній Російської імперії (1914-1918 рр.).

//Секція етнології  – Антропова Михайла Олександровича, учня 11 класу гімназії «Діалог», який посів І місце з роботою на тему: «Образ «свій-чужий» у поглядах сучасних українців».

Секція всесвітньої історії – Григоренка Артема Сергійовича, учня 11 класу гімназії «Міленіум» № 318, який посів І місце з роботою на тему: «Формування української громади в Чехословаччині у міжвоєнний період».

Секція історичного краєзнавства – Созанську Наталію Сергіївну, ученицю 11 класу ліцею №157, яка посіла ІІІ місце з роботою на тему: «Значення історії у туристсько-краєзнавчому дослідженні рідного краю (на прикладі села Осівців Бучацького району Тернопільської області)».

Версія для друку Опубликовано: 19 Квітня 2013
Поділитись: