Завершується подача документів на ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН

Завершується подача документів на ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН Залишилися лічені дні до завершення терміну подання документів на ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН.
Цьогорічний етап підготовки до фіналу Всеукраїнського конкурсу-захисту видався вкрай напруженим. Адже вперше ІІІ етап конкурсу відбуватиметься у форматі, за яким проходять інтелектуальні міжнародні змагання. Це буде змагання не науково-дослідницьких робіт, а дослідницьких проєктів. Він передбачає уведення семи нових компонентів: електронної реєстрації учасника, декларації академічної доброчесності, перевірки тексту роботи на плагіат, написання анотації дослідження відповідно до правил, прийнятих у науковій спільноті, мотиваційного листа (особистого обґрунтування цінностей автора дослідження), постерного захисту, наукової конференції.

 

Ані нововведення, ані обмеження карантину, який запроваджено в нашій країні, не стають на заваді підготовки команди Київської МАН для участі у фінальному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН. Керівники секцій та відділень до кінця тижня завершують збір документів та забезпечать їх передачу до конкурсної комісії. Якщо у вас залишилися питання щодо ваших документів, звертайся до своїх керівників за телефонами, мессенджерами чи у соціальних мережахк.

 

Поспішайте, часу залишилося обмаль! Ми завжди на зв`язку!

 

Ми впевнені, що цьогорічна команда Київської МАН знову продемонструє високий рівень підготовки проєктів та знову буде серед лідерів в Україні у юнацьких наукових пошуках!
Версія для друку Опубликовано: 18 Березня 2020
Поділитись: