Завдання з Конкурсу Робінзонів.

Завдання з Конкурсу Робінзонів. Поглиблюємо та розширюємо знання, набуті на уроках географії із суспільно-економічної географії. Успіхів, юні робінзони! Чекаємо на поки-що дистанційну зустріч з вами.

Чи зможе Україна повернути собі славу "житниці Європи" за умов такого впливу глобального потепління на розвиток сільського господарства в Європі?

До сорго - Який природний чинник зумовив ареал поширення посівів сорго в Україні?

Завдання 3

Юні Робінзони! Запрошуємо до подорожі Українським Кристалічним Щитом та Українським Поліссям!

 Поглиблюємо та розширюємо знання, набуті вами на уроках географії.

Продовжуємо  наше дистанційне спілкування!

Чекаємо (відповіді приймаються до 11.04.2020р.)!  Успіхів!

(Правильні відповіді будуть опубліковані на сайті Київської МАН 11.04.2020р.

Про який геологічний об’єкт йде мова?

    1. Розташований на території України у межах Українського щита. Виник у результаті падіння космічного тіла близько 445 млн років тому. На час утворення мав вражаючі розміри: діаметр близько 8,5 км, глибину – до 600-800 м. За мільйони років зазнав значних змін, проте на сьогодні надає можливість ознайомитися у відслоненнях з породами, що утворилися внаслідок удару й вибуху метеориту. Охороняється державою, є об’єктом природно-заповідного фонду місцевого значення (геологічна пам’ятка природи).

 

    1. Розташований у межах Українського Полісся, оточений лісами та болотами. Представлений низкою кам’яних валунів, які місцями скупчуються і утворюють своєрідні вулиці. З-поміж валунів зустрічаються справжні велетні – вагою до 40 тонн. Їх походження є дискусійним, хоча виявлено, що валуни мають нельодовикове походження. Тут зустрічається реліктовий червонокнижний вид – Рододендрон жовтий. Охороняється державою, є об’єктом природно-заповідного фонду місцевого значення (геологічний заказник). 

Версія для друку Опубликовано: 06 Квітня 2020
Поділитись: