Запрошуємо всіх бажаючих

Запрошуємо всіх бажаючих


Запрошуємо всіх бажаючих на Workshop «Час Сильних Особистостей» від Ксенії Тейлор, який відбудеться 27 листопада 2018 року з 16.30 до 18.00 год. у «Школі Лідерства та фасилітаційних практик» (метро "Лук,янівська", вул.Мельникова, 63, Лабораторія МАНлаб)

«Сильна Особистість– це Лідер, в якому закладена велика Віра у себе та вміння працювати на Результат. Сильна Особистість – людина, здатна керувати змінами у своєму житті заради Успіху, внутрішньої Радості, цілісної Мотивації, нових Звершень та Досягнень».

Відвідавши Workshop, Ви:

• Отримаєте техніки управління Внутрішнім Лідерством, інструменти Сили, Мотивації.

• Запустите в собі Енергетичні Потоки Життя, щоб ще яскравіше, барвистіше, успішніше та щасливіше насолоджуватися кожним днем, займатися улюбленою справою!

• Відпрацюєте свій код індивідуальності та алгоритми роботи зі своєю внутрішньою дійсністю, щоб бути готовим до управління змінами.

Отже, все це та багато іншої корисної та цікавої інформації Ви зможете отримати під час заходу, який проводить письменниця, психолог, автор інноваційних орсвітніх програм з особистісного розвитку Ксенія Тейлор та Київська МАН

Чекаємо на Ваші заявки. Запис - у керівників секцій, методистів або завідувачів відділень.

Версія для друку Опубликовано: 26 Листопада 2018
Поділитись: