Запрошуємо на конференцію

Запрошуємо на конференцію Запрошуємо на конференцію «Сучасні астрофізичні проблеми в наукових дослідженнях учнів секції астрономії та астрофізики Київської МАН», яка проходитиме цієї п’ятниці (18 грудня 2020 року) в конференц-залі Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді https://nenc.gov.ua. Початок о 17:00.

У програмі конференції:

Презентація вихованця секції Олексія Соколюка на тему “Мультихвильова  катаклізмічної змінної зорі GAIA 2018awg”. Олексій цього року замовив спостережний час на двох космічних телескопах і отримав серію спостережень катаклізмічної зорі в рентгені та ультрафіолеті. Ці спостереження доповнюють тривалу серію спостережень в оптичному діапазоні, яка була отримана в обсерваторії в Лісниках. За матеріалами досліджень зараз готується статтю в англомовний астрономічний журнал.

Презентація Олександра Баранського на тему “Проблеми кометної астрономії і міжнародні дослідницькі програми з участю учнів секції МАН”. Ми не лише вивчаємо астрономію теоретично, а й активно проводимо астрономічні спостереження, співпрацюємо з Minor Planet Center, з British Astronomical Association та низкою інших організацій. Учні секції часто в числі перших в світі спостерігають щойно відкриті комети й астероїди, підтверджують їх достовірність, встановлюють їх кометну чи астероїдну природу, обчислюють перші елементи орбіти та з’ясовують наскільки те чи інше космічне тіло потенційно небезпечне для Землі.

Презентація Олександри Лукіної на тему “Астрометричні та фотометричні дослідження шести транснептунових об’єктів в Лісниках. Саша випускниця гуртка, нині студентка фізичного факультету Київського національного університету ім. Тараса Шевченка. Працюючи над темою, вона здобула призові місця на всеукраїнських і міжнародних олімпіадах та конференціях, підготувала наукову статтю, яка вже прийнята до друку в журнал "Advances in Astronomy and Space Physics (Journal)".

Конференція проходитиме із суворим дотриманням правил карантину.

Версія для друку Опубликовано: 16 Грудня 2020
Поділитись: