Запрошуємо до участі!

Запрошуємо до участі! У рамках заходу “Цифрова година” (Digital Homeroom), присвяченого Дню безпечного Інтернету, 11 лютого 2020 року буде проведено Цифрову майстерню з інформаційної безпеки в форматі відкритого майстер-класу з трансляцією через прямий ефір YouTube для освітян України.

Під час заходу учасники опрацюють цифрові інструменти й можливості Google для інформаційної безпеки: у віртуальному середовищі об’єднаються й виконають практичні вправи, дізнаються як налагодити захищену онлайн-взаємодію між учасниками освітнього процесу, підключити систему керування службами й користувацькими акаунтами, використати готові методичні рішення для формування навичок інформаційної безпеки, ознайомляться з можливостями додатка Family Link від Google для формування в дітей правильних звичок користування цифровим контентом.
Унікальний формат заходу буде реалізований через організацію онлайн взаємодії всіх учасників заходу через поєднання перегляду трансляції й виконання вправ у віртуальному середовищі Google Класу.
Реєстрацію до онлайн участі в цифровій майстерні з інформаційної безпеки можна здійснити за посиланням: http://bit.ly/2RZMFsq.
Долучитися до перегляду відеотрансляції можна за посиланням: http://bit.ly/37A9mdg.

Версія для друку Опубликовано: 05 Лютого 2020
Поділитись: