Захоплива подорож історією Християнства

Захоплива подорож історією Християнства Керівник секції теології, релігієзнавства та історії релігії відділення філософії та суспільствознавства Київської МАН Карен Нікіфоров продовжує разом з юними релігієзнавцями захопливу подорож історією Християнства. Цього разу учні слухали лекцію на тему «Католицька Церква у Середньовіччя та Новий час». Вже досвідчені науковці, школярі знають історичні умови розвитку католицизму в Європі, Америці та Азії в ХІ-ХІХ ст., тож 23 квітня основним предметом розмови стали зміни, які відбулися в найбільшій релігійній організації світу в окреслений період.

У вивченні теми обов’язковими для вжитку стали шедеври світового мистецтва на релігійні теми, які були створені в період Ренесансу.

Не обійшлося й без експериментів – цього разу учні мали змогу прослухати короткі відеолекції з найбільшої платформи онлайн-курсів в світі Coursera, де серед інших розміщено безкоштовний курс “A Journey Through Western Christianity, лектором якого є професор Єльського університету.

Тож вихованці Київської Малої академії наук мали змогу долучитися до лекційного матеріалу університету з топ-15 закладів вищої освіти усієї планети. Насправді, освіта не має меж та кордонів для тих, в кого є прагнення.

 

Версія для друку Опубликовано: 29 Квітня 2020
Поділитись: