З ОСвітніми Амбасадорками в 2021рік

З ОСвітніми Амбасадорками в 2021рік В рамках святкування Міжнародного дня жінок та дівчат в науці, який відмічається згідно з резолюцією 70-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН щороку  у лютому, Школою лідерства та фасилітаційних практик Київської Малої академії наук учнівської молоді  започатковано конкурс «ОСвітні Амбасадорки» («ОСА»), ключовими завданнями якого є забезпечення гендерної рівності задля досягнення повного і рівного доступу жінок і дівчат до науки, стимулювання творчого самовдосконалення та розвитку інтелектуальних здібностей, пропагування морально-естетичних цінностей, формування у молодих дівчат лідерських якостей та готовності допомагати іншим, ділитися своїми знаннями й досвідом.

ОСвітні Амбасадорки ламають всі стереотипи - красивих і розумних дівчат багато, вони непересічні та яскраві, вміють постояти за себе та відстояти свою думку,  впевнено йдуть до своєї мети, їх неможливо не помітити.

Протягом цілого року 12 фіналісток конкурсу «ОСвітні Амбасадорки»  2020 брали участь у найпрестижніших наукових заходах, були гостями та спікерками на міжнародних та національних конференціях, ведучими Настановчих сесій тощо. Й цілком заслужено кожна з них стала амбасадоркою місяця на іміджевих календарях Київської МАН!!!

В останні дні грудня в лаконічному просторі  Діалог Хаб  Освітні Амбасадорки Київської МАН 2020 передавали естафету майбутнім фіналісткам конкурсу дівчат лідерок - 2021. І це вже традиція!

Ми безмежно вдячні за допомогу:

Фонду Олени Пінчук «АНТИСНІД» та особисто директорці фонду Ользі Руднєвій й менеджерці проєктів прямої допомоги фонду – пані Лілії Тольбі

Виконавчій директорці ГО Євроатлантичний курс  Марині Лук’яновій

членкиням оргкомітету конкурсу «ОСвітні Амбасадорки - дівчата в науці» Інзі Фокс та Наталії Демченко

Прислухайтесь до порад ОСвітніх Амбасадорок – не бійтесь починати, не бійтесь брати на себе відповідальність, не бійтесь   визнавати свої помилки, не бійтесь просити допомоги,  не бійтесь бути собою, вірте в себе – і тоді успіхи не заставлять себе чекати!

 

Версія для друку Опубликовано: 30 Грудня 2020
Поділитись: