Юридичні родзинки у відділенні філософії та суспільствознавства

Юридичні родзинки у відділенні філософії та суспільствознавства 01 жовтня, слідом за філософами, зустрілись правознавці -- майбутні юристи, дослідники системного підходу у вивченні правової культури різних сфер людського та суспільного життя.  Відбулось зум-засідання секції «Правознавство» відділення філософії та суспільствознавства. Приємністю було бачити учнів столичних навчальних закладів, вчителів, школярів та колег ЗЗСО І-ІІІ ступенів ліцею «Віват» м. Вишневе, представників дипломатичного корпусу.

Керівник секції Тетяна КОТ розповіла про порядок та особливості роботи наукової секції, здобутки та досягнення вихованців секції, проанонсувала заплановані наукові та культурно-просвітницькі заходи, старт нових програм, наукові конференції, круглі столи, творчі зустрічі, конкурси та реалізацію цікавих проєктів.

Особливістю засідання наукової секції була презентація проєкту «Освітня дипломатія» в рамках діючого міжнародного проєкту «Родзинки дипломатії», яку особисто провів Надзвичайний і Повноважний Посол України в Державі Кувейт Олександр Балануца.

Зокрема, пан Посол розповів, як з’явилася ідея розробки курсу, яким був творчий процес, які цілі, завдання та тематика курсу «Родзинки дипломатії». Із надзвичайним теплом поділився власними думками щодо місії дипломата у суспільстві і розповів, що для нього професійне кредо можна сформулювати так: «Бути дипломатом – означає, що кожного наступного ранку Ви маєте бути кращою версією самого себе!».

Нам дуже приємно зазначати, що саме МАНівці мають ексклюзивне право та можливість стати першими, хто буде навчатись на курсі «Родзинки дипломатії». У майбутньому вихованці можуть стати амбасадорами, інтелектуальними солдатами, які зможуть представляти нашу державу.

Тішить плідна співпраця відділення філософії та суспільствознавства із паном Послом, адже Олександр Олександрович розглядає цю взаємодію як свого роду зовнішню політику, у вибудовуванні якої кожна дитина в міру своєї готовності може брати участь.

Цінним було інтерактивне спілкування під час онлайн-зустрічі, і ми переконані, що та синергія, яка відчутна була навіть за такого формату, – це початок нового спілкування, нового досвіду, нового пошуку, нової роботи.

І ми записали відео! Тож приєднуйтесь до команди інтелектуалів!

Версія для друку Опубликовано: 02 Жовтня 2020
Поділитись: