Юні науковці зустрілися з метрами журналістики

Юні науковці зустрілися з метрами журналістики Для учнів-членів секції «Журналістика» відділення української філології та мистецтвознавства кроки в науці починаються не тільки з етапу наукової творчості, що дістав назву «діалогічне дослідження». Наука та засоби масової комунікації здійснюють доцільний вплив лише в тому випадку, коли школярі не тільки адекватно сприймають інформацію, критично ставляться до неї, а ще й – грамотно працюють з нею. Про це та багато іншого розповіли вихованцям секції «Журналістика» КМАНУМ та слухачам Міжнародної медіашколи «Abiturient» під час проведення тематичного тренінгу-семінару викладачі провідних столичних вишів: Інституту журналістики КНУ імені Тараса Шевченка, Київського університету імені Бориса Грінченка, Київського національного університету театру, кіно та телебачення ім. І. К. Карпенка-Карого, КНУКІМ, КІМУ.


Під час зустрічі юні журналісти-науковці отримали унікальний досвід в питанні вступної кампанії, а також ознайомились з основними вимогами для абітурієнтів, які планують пов’язати своє майбутнє із професією журналіста. Заразом усі присутні почули практичні поради з підготовки творчої папки, без якої вступ до ВНЗ сьогодні неможливий. Метри підкреслили, що сьогодні теоретичні дослідження для старшокласників є найважливішою складовою в системі не тільки  пошуку нових наукових знань, а й при визначенні теми свого наукового дослідження та оцінювання учнями свого власного рейтингу у журналістиці, що дуже важливо у підготовці до написання наукової роботи та творчого конкурсу профільних ВНЗ.

У зустрічі взяли участь заслужений журналіст України, професор Київського університету імені Бориса Грінченка Олександр Тур’ян, народний артист України, професор Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені І.К. Карпенка-Карого Володимир Талашко, кандидат наук із соціальних комунікацій, керівник Інформаційно-творчого агентства «ЮН-ПРЕС», співзасновник Міжнародної медіашколи «Абітурієнт» Надія Іллюк, доктор філологічних наук, професор кафедри історії журналістики Інституту журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка Олександр Мелещенко, старший викладач кафедри кіно- і телемистецтва Інституту журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка Олександр Аліфанов, кандидат наук  із соціальних комунікацій, доцент Інституту журналістики і міжнародних відносин Національного університету культури і мистецтв Анна Полісученко.

 Отже, робота розпочалася!Версія для друку Опубликовано: 25 Жовтня 2016
Поділитись: