Юні науковці у великій науці – запорука успішного навчання

Луцій Юній Модерат Колумелла
(давньоримський письменник і агроном)
Вже декілька років поспіль відділення екології та аграрних наук Київської МАН бере участь у конференціях Навчально-наукового інституту лісового і садово-паркового господарства Національного університету біоресурсів і природокористування України. Разом зі студентами слухачі відділення взяли участь у роботі 71-ої Всеукраїнської науково-практичної студентської конференції «Ліси і зелена економіка України», яка відбулася 23 березня.
Мета конференції – апробація результатів студентських наукових досліджень у галузі лісового, садово-паркового і мисливського господарства та технологій деревообробки, а також обговорення перспектив розвитку зеленої економіки в Україні.
Юні дослідники підтримали високо підняту планку Київської Малої академії наук учнівської молоді. У рамках конференції працювало 4 секції: «Проблеми розвитку лісового і мисливського господарства та зеленої економіки в Україні», «Сучасні технології оброблення деревини», «Ботаніка», «Садово-паркове господарство і ландшафтна архітектура».
Наші учні виступали з доповідями, чітко відповідали на запитання, активно брали участь у дискусії. Доповідачами від Київської МАН на 71-ій Всеукраїнській науково-практичній студентській конференції були:
Свирид Нікіта, учень 8 класу СЗШ № 173; тема доповіді – «Вегетативне розмноження рослин та способи озеленення школи»;
Поян Владислава, учениця 9 класу гімназії № 32 «Успіх»; тема доповіді – «Ароматерапія у садово-парковому мистецтві»;
Деребера Світлана – учениця 9 класу СЗШ № 254, тема – «Безвідходний процес переробки відходів дикорослих рослин зерняткових культу як варіант вирішення 12 мети ООН у галузі сталого розвитку»;
Бахтаров Микита, учень 9 класу СЗШ № 157, тема – «Викопні Папоротеподібні з кам’яновугільних відкладень Донбасу на прикладі зібраних зразків екосистеми середнього карбону»;
Кошуренко Ілля, учень 9 класу СЗШ «Міцва-613»; доповідь на тему «Вивчення еколого-біологічних властивостей представників роду Таволга в умовах культури з метою практичного використання».
Ми дуже вдячні організаторам за співпрацю та запрошення наших вихованців взяти участь у 71-ій Всеукраїнській науково-практичній студентській конференції.
Дякуємо учням, вчителям та науковим керівникам, які підготували роботи на Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАНУ! Нині діти з цими роботами можуть достойно виступати на різноманітних наукових семінарах, конференціях, форумах.