Юні геологи досліджують Україну

Юні геологи досліджують Україну Постерний захист та учнівська конференція секції геології, геохімії та мінералогії відбувся 5 лютого 2021 р. Попри морози на дворі юні геологи зі запалом розповідали про можливості збільшення золотого запасу Вітчизни та про такі дива природи як печера "Попелюшка" і Шацькі озера.

Члени журі:


 

ОМЕЛЬЧУК Олександр Васильович - доцент ННІ "Інститут геології" КНУ ім. Тараса Шевченка, кандидат геолого-мінералогічних наук;

ДОРОШКЕВИЧ Сергій Петрович - старший науковий співробітник Інституту географії НАН України, кандидат географічних наук;

КОШЛЯКОВА Тетяна Олексіївна - старша наукова співробітниця Інституту геохімії, мінералогії та рудоутворення ім. М.П. Семенка НАН України, кандидатка геологічних наук.

Не дивлячись на те, що захист досліджень відбувався дистанційно, мала місце дискусія між учнями щодо доцільності широкомасштабного видобування у корінних родовищах золотомистських руд. Члени журі не лише ставили запитання, що уточнювали самостійний внесок учнів у вивчення тем представлених досліджень, але й надавали поради як надалі покращити роботу.

Підтримка наукових і педагогічних керівників учнів дозволила їм упевнено виступати на ІІ (міському) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту учнівських дослідницьких робіт.

Версія для друку Опубликовано: 09 Лютого 2021
Поділитись: