Юні географи побували на заводі з переробки вторсировини

Використання вторинної сировини також вирішує проблему складування відходів, яка в наші дні стоїть особливо гостро.
У рамках літньої комплексної практики учні-члени відділення наук про Землю Київської МАН відвідали завод з переробки вторсировини «Київміськвторресурси».
Це підприємство здійснює заготівлю, первинну обробку та переробку паперових, полімерних, текстильних, гумових і скляних відходів вторинної сировини, а також здійснює заготівлю металобрухту кольорових та чорних металів.
Десятиліттями люди здавали у вторсировину непотрібні, на їхній погляд, речі, які нині перетворилися на безцінні реліквії. Непотрібні предмети побуту працівники заводу перетворюють на музейні експонати.
У вересні 2007 року при заводі було відкрито музей антикваріату або «музей непотрібних речей».
Серед експонатів можна знайти дореволюційний патефон, старовинний самовар з чоботом, комплект інструментів перукаря, старовинні сани −«гринджоли», станок для переробки коноплі, старовинний ткацький верстак.
В колекції музею є прототип сучасних дитячих ходунків, старовинний пилосос, різноманітні радіоприймачі та фотоапарати, всілякі лампи, ліхтарі та велика кількість прасок і прототипів електронних рахувальних машин – рахівниць.
Радянській тематиці присвячений цілий розділ, в якому можна побачити фігурки та портрети Леніна, книгу пошани з іменами переможців у соціалістичному змаганні, грамоти, почесні вимпели та нагороди.
МАНівцям було цікаво ознайомитисяз предметами побуту, якими користувались їхні батьки, діди та прадіди.