Юні економісти досліджували таємниці голови разом з "Fizo" -Академією цікавих наук

Юні економісти досліджували таємниці голови разом з "Fizo" -Академією цікавих наук 21 листопада вихованці відділення економіки Київської МАН у рамках проєкту "Економісти без меж" взяли участь у онлайн-уроці від Академії цікавих наук "Fizo" на тему "Що  приховує голова?". Захід на платформі Zoom  тривав цілу годину та був інклюзивним, оскільки у ньому брали активну участь також юні підопічні БФ "З теплом у серці".

На уроці з курсу "Fizo body- таємниці тіла людини" майбутні науковці дізналися:

- Чому люди мають різний колір волосся та сивіють?

- Навіщо нам взагалі волосся на голові, а також брови та вії?

- Що спільного у носа з турецьким хамамом та що відбувається з повітрям під час дихання в носі та роті?

- Чому наші зуби різні?

- Як ми відчуваємо смаки та де знаходяться смакові рецептори?

- Наскільки складний орган око та чому у людей різний колір очей?

- Якi важливі елементи знаходяться всередині вуха, завдяки яким ми чуємо?

- Чому мозг є головним органом людини?

Захід провела особисто Миринда Марина, власниця та керівниця проєкту "Fizo- академія цікавих наук". Саме їй ми завдячуємо за теплу, дружню, веселу та пізнавальну атмосферу на уроці, а також за яскраву наочність.

Учні з задоволенням переглянули мультимедійну презентацію, фото та відео по темі уроку, наперебій відповідали на питання ведучої та задавали свої. Їм надзвичайно сподобалися вправи із дзеркалом і вони відразу перевіряли, чи стосується все вивчене їх особисто, роздивлялися власні очі, ніс, вуха, рот, волосся. Кожен створив шпаргалку за мотивами уроку, намалювавши голову та ключові елементи її анатомії.

Академія цікавих наук "Fizo" -це науково-розважальний освітній проєкт для дітей та дорослих. Його мета -показати у легкій, цікавій веселій та пізнавальній формі, що приховує наука. Серед тематичних дитячих курсів найпопулярнішими є: "Тіло людини", "Людина і тварини", "Людина та рослини", "Моє безпечне місто", "Я- майбутній доктор". "Земля VS Мусор".

Будемо раді продовжити співпрацю двох Академій - Київської МАН та Академії цікавих наук "Fizo"!

Версія для друку Опубликовано: 23 Листопада 2020
Поділитись: