Юні екологи побували на XIV Міжнародному водному форумі «AQUA UKRAINE-2016»

Юні екологи побували на XIV Міжнародному водному форумі «AQUA UKRAINE-2016» Як вдало написати дослідницьку роботу, а у майбутньому ще й стати асом своєї справи? Кожен дослідник на своєму шляху стикається з рядом певних завдань, які має виконати, зокрема–це пошук та збір актуальної інформації. У наш час це можна зробити будь-де: в мережі Інтернет, у бібліотеках, а також на певних заходах, таких як виставки, фестивалі, конференції, форуми… Саме на нихучні отримують від досвідчених експертів інформацію про новинки, актуальні теми у багатьох галузях науки.


Екологія не є винятком, тому відділенню екології та аграрних наук Київської МАН пощастило відвідати XIV Міжнародний водний форум «AQUAUKRAINE-2016», який відбувся у стінах Міжнародного виставкового центру (ст.м. «Лівобережна»). Вже традиційно він проводиться у складі міжнародних спеціалізованих виставок і ряду науково-практичних конференцій і семінарів. Програма науково-практичних заходів присвячена широкому колу актуальних водних питань – таких, як водопідготовка, водозабезпечення, водовідведення, очистка стічних вод, питна та бутльована вода, стратегія розвитку водного господарства України, охорона водних ресурсів, нормативно-правова база і гармонізація українського водного законодавства з європейськими директивами.

У рамках форуму ми побували на лекції Григорія Григоровича Шматкова, академіка Міжнародної академії наук екології та безпеки життєдіяльності, переможця Всеукраїнського конкурсу «Екологічна якість та безпека» в номінації «Кращий екологічний аудитор» (2007). Темою доповіді стала «Екологія підприємств». У ній лектор висвітлив сучасні проблеми, які можуть виникнути на підприємстві, питання переробки відходів, аварій та їх наслідків, запобігання аваріям; розповів про те, чим займається Державна екологічна академія післядипломної освіти, чим вона може допомогти підприємцю, якою нормативно-правовою базою він має володіти.Лекції такого спрямування є дуже важливими не тільки для досвідчених підприємців, але й для школярів. Зсамого дитинства людина повинна розуміти, що ми маємо оберігати природу, адже вона– цедім,у якому ми живемо. А хто ж,як не МАНівці, може дослідити цю тему та вжити певних заходів щодо відновлення нашої з вами домівки, винайти альтернативні способи переробки відходів та зберегти нашу планету від засмічення? Тож, шановні учні, ставайте до лав юних дослідників та робіть свій внесоку цю надважливу справу вже сьогодні! Чекаємо на Вас!

Ми щиро вдячні організаторам виставки, зокрема Вірі Василівні Смоляр, директору Центру екологічної безпеки та природокористування, зазапрошення відділення екології та аграрних наук на «AQUAUKRAINE– 2016» та можливість отримати поради екологів-аудиторів з перших рук  на лекції  Григорія Григоровича Шматкова.Версія для друку Опубликовано: 15 Листопада 2016
Поділитись: