Як я знаю право та права дитини

Як я знаю право та права дитини Щорічно 1 червня маємо чудове свято – Міжнародний день захисту дітей. Це свято щирості, дитячого сміху, мрійливих задумів та бажань. Але, разом із цим, це свято, що акцентує та привертає увагу до охорони здоров’я дитини та дотримання її прав.

У відділенні філософії та суспільствознавства відбулись пізнавальні інтерактиви «Як я знаю право та права дитини». Родзинкою стало спільне проведення старшими учнями школи І-ІІІ ступенів № 218 Деснянського району міста Києва комунікації та виконання творчих завдань для та разом із молодшими школярами.

Права дитини – це її можливість бути щасливою, незалежною у своїх поглядах, виборах, наукових шляхах та творчості. Історичний досвід переконує нас, що неможливо створити групу однакових особистостей, потрібно шукати зважений диференційний підхід до кожної дитини.

Правовою освітою та вихованням треба займатися з раннього дитинства, коли дитина тільки вступає в колектив, вчиться жити в суспільстві. Тому що роблячи подальші вибори, питання взаємовизначення вихідних матриць прав людини та прав дитини, будуть вкрай вагомими.

Школярі потребують активних розумових та ігрових дій, отримуючи в процесі пізнання інформацію про свої права, проголошені й захищені законами України.

Учням було цікаво надавати відповіді та демонструвати, як треба себе поводити у тих чи інших ситуаціях відповідно до вимог чинного законодавства, моральних, етичних норм та правил поведінки.

Версія для друку Опубликовано: 01 Червня 2021
Поділитись: