Workshop «Час Сильних Особистостей» від Ксенії Тейлор для учасників Школи Лідерства та фасилітаційних практик Київської МАН

Workshop «Час Сильних Особистостей» від Ксенії Тейлор для учасників Школи Лідерства та фасилітаційних практик Київської МАН


Київська МАН створила Школу Лідерства та фасилітаційних практик – новітнє мотиваційне середовище для розвитку та самовдосконалення юних науковців, де успішно та цікаво проводить тренінги, фасилітації  та надає всебічну підтримку талановитим КМАНівцям. Адже кожен юний науковець має бути сильною особистістю. Саме тому 27 листопада для  учнів-членів Київської МАН відбувся workshop «Час сильних особистостей» з мотиваційним спікером, письменником, квантовим психологом, психотерапевтом, психолінгвістом, дійсним членом Української Асоціації Психотерапевтів, Європейської Асоціації Психотерапії (ЕАП) Ксенією Тейлор.

«Сильна особистість – це лідер, в якому закладена велика  віра у себе та вміння працювати на результат. Сильна особистість – людина, здатна керувати змінами у своєму житті заради успіху, цілісної мотивації, нових звершень та досягнень», – такими  словами розпочала свій тренінг Ксенія.

Під час тренінгу-семінару спікер не лише розповіла, яким саме повинен бути лідер в умовах сучасної реальності, а й ставила багато запитань юним науковцям: «Яка вона – людина III тисячоліття, в епоху глобальних трансформацій?»,  «Які 10 важливих подій 2018 року Ви запам’ятали?», «Які 10 важливих уроків Ви винесли за цей рік?», «Що конкретно робить особистість по-справжньому сильною або слабкою?» 

Після жвавої дискусії Ксенія поділилася техніками управління внутрішнім лідерством, надала  інструменти сили та мотивації, зокрема,  SWOT-аналіз,  формулу «Ситуація + Відгук = Результат»,  «Коли допомога має сенс», «Як я можу…?», «Метод будильника». Спікер розповіла  як яскравіше, барвистіше,  успішніше та щасливіше насолоджуватися кожним днем, займатися улюбленою справою.

Вихованці Київської МАН під час тренінгу дійшли висновку, що «сильна особистість – це особистість, яка готова до змін!» А після цього змогли відпрацювати свій код індивідуальності та алгоритми роботи зі своєю внутрішньою дійсністю, щоб бути готовими до управління змінами.

Атмосфера на заході панувала дружня та відверта, всі дискусії були жваві та цікаві. Молоді науковці з ентузіазмом висловлювали та обговорювали свої погляди, відчуваючи, що їхня думка важлива для інших учасників команди. Нікіта Сазонов та Дмитрій Беленчук були у захваті від тренінгу, і вже навіть після закінчення ставили спікеру багато запитань. 

Всі учні-члени Київської МАН з нетерпінням чекають на наступну зустріч зі своїми однолітками-науковцями з різних відділень. Вони висловили подяку за корисно та цікаво проведений час тренеру Ксенії Тейлор та Інесі Пустоваловій, керівнику Школи Лідерства та фасилітаційних практик Київської МАН, яка організувала цю зустріч.

Версія для друку Опубликовано: 29 Листопада 2018
Поділитись: