Визначено переможців конкурсу «Фото з сімейного архіву»

Визначено переможців конкурсу «Фото з сімейного архіву» Домашній фотоархів – це особливий атмосферний простір, досліджувати який цікаво і школярам, і їхнім батькам. Цей процес здатний об’єднати всіх членів сім’ї. Адже про родичів на старих фото, яких ніколи не бачили діти, можуть розповісти лише їхні батьки.

У квітні 2020 року Київська МАН оголосила конкурс «Фото з сімейного архіву», у якому брали участь школярі 5–11 класів, котрі представили дуже цікаві та різноманітні фотографії.

Участь у конкурсі допомогла школярам дізнатися про свій родовід, познайомитися зі своїми предками, поглянути на свою сім’ю з різних боків. Учасникам потрібно було не тільки обрати та надіслати світлину, а й оригінально представити її за допомогою відеоролика, у якому розповісти про родича, зображеного на фото, про історію, пов’язану зі світлиною, а також поділитися своїми емоціями, переживаннями.

Члени журі перевірили всі світлини на відповідність умовам конкурсу.

На підставі рішення журі переможцями визначено учасників, чиї роботи визнано найбільш змістовними, оригінальними, експресивними та майстерними.

Вищу оцінку отримали роботи таких учасників (за алфавітом):

- Бовчалюк Сергій;
- Букрєєва Марія;
- Галаган Анастасія;
- Єримович Андрій;
- Присада Олександр;
- Расулов Андрій;
- Савчук Кіріл;
- Сташук Таїсія;
- Шешеня Ентоні;
- Шкорута Вероніка;
- Яхно Святослав.

На світлинах зберігається історія роду, а завдяки таким конкурсам ця історія стає спадщиною майбутніх поколінь.

 

Версія для друку Опубликовано: 04 Травня 2020
Поділитись: