Виїзна настановча сесія відділення наук про Землю

Виїзна настановча сесія відділення наук про Землю


У відділенні наук про Землю КПНЗ «Київська Мала академія наук учнівської молоді» започатковано нову форму роботи з учителями та учнями – виїзні сесії.

Першими були вчителі географії та учні шкіл Святошинського району міста Києва. Сесія працювала у Київській  гімназії східних мов № 1.

На пленарному засіданні виступила завідувач відділення наук про Землю Курлова Зінаїда Олександрівна. Вона представила керівників усіх секцій відділення, розповіла учасникам про особливості навчання у секціях відділення, про співпрацю з науковими, профільними установами, закладами вищої освіти міста, особливостями проведення занять. Зінаїда Олександрівна наголосила на тому, що особливо цікавими є практичні заняття, комплексна географічна практика, літня наукова експедиція. Учасники сесії отримали ілюстративно-інформаційні матеріали Київської МАН, відділення, літньої експедиції.

Керівник секції географії та ландшафтознавства к. геогр. н. Савчук Іван Григорович докладно розповів про дотримання основних вимог щодо написання, оформлення науково-дослідницьких робіт то презентацій до них.

Після пленарного засідання сесії відбулися заняття за секціями відділення. Керівники секцій допомагали учням, які ще не визначились з вибором тем дослідження, консультували дітей щодо написання науково-дослідницьких робіт, відповідали на численні запитання.

Зустріч була продуктивною і корисною.

Версія для друку Опубликовано: 19 Жовтня 2018
Поділитись: