Виставка юних науковців «Майбутнє України»: список учасників ІІ (очного) етапу

Виставка юних науковців «Майбутнє України»: список учасників ІІ (очного) етапу Національний центр «Мала академія наук України» у жовтні цього року провів заочний (відбірковий) етап Всеукраїнської науково-технічної виставки молодіжних інновацій та творчих проектів «Майбутнє України». Для участі у виставці було подано 152 учнівські роботи з 21 області України, Автономної Республіки Крим, міст Києва та Севастополя.


Учнівські дослідження представляли за сімома тематичними розділами: електроніка і приладобудування; матеріалознавство і перспективні технології; машинобудування; інформаційно-комунікаційні системи й технології; екологія та ресурсозбереження; технічна творчість та винахідництво; робототехніка та робототехнічні системи.



 Науково-дослідницькі роботи юних винахідників мають різноманітну спрямованість і можуть претендувати на їх практичне впровадження у різних галузях науки і техніки.



За результатами відбору автори найкращих творчих розробок запрошуються до участі у ІІ (очному) етапі виставки, який відбудеться в Києві з 27 по 29 листопада. Програма виставки передбачає демонстрацію моделей та макетів і стендовий захист проектів учасників у кожній номінації окремо.



 



Список учасників ІІ (очного) етапу Всеукраїнської науково-технічної виставки молодіжних інновацій і творчих проектів «Майбутнє України»:



 



 























































































1.




Головаченко Антон Олександрович, студент ІІ курсу Національного технічного



університету України «КПІ» м. Києва;




2.




Зайкова Анастасія Сергіївна, учениця 9 класу гімназії № 178 м. Києва;




3.




Янг Олександра Вікторія, студентка І курсу Національного медичного університету імені



О.О. Богомольця м. Києва;




4.




Шарко Анастасія Вадимівна, учениця 11 класу ліцею «Наукова зміна» м. Києва;




5.




Тамразов Давид Олексійович, учень 10 класу ліцею «Гранд» м. Києва;




6.




Пожидаєва Анастасія Володимирівна, учениця 10 класу ліцею міжнародних відносин



№ 51 м. Києва;




7.




Мицик Максим Владиславович, учень 10 класу Політехнічного ліцею



Національного технічного університету України  «КПІ» м. Києва;




8.




Матеуш Артем Олександрович,  студент І курсу Національного технічного університету



України  «КПІ» м. Києва;




9.




Боронов Кирил Ігорович, учень 11 класу Політехнічного ліцею Національного



технічного університету України «КПІ» м. Києва;




10.




Цірук Костянтин Андрійович,  учень 8 класу загальноосвітньої  школи  І-ІІІ ступенів



№ 6 м. Києва;




11.




Ковальова Дарина Євгенівна, учениця 9 класу Політехнічного ліцею



Національного технічного університету України «КПІ» м. Києва;




12.




Кулівник Крістіна Олегівна, учениця 10 класу спеціалізованої школи № 304 м. Києва;




13.




Богатов Дмитро Костянтинович, учень 11 класу ліцею № 157 м. Києва;




14.




Бєлік Євгеній Ігорович, учень 11 класу спеціалізованої школи № 304  м. Києва;




15.




Тригодько Дмитро Ігорович, учень 10 класу спеціалізованої школи № 185



ім. Володимира Вернадського м. Києва;




16.




Карпенко Дмитро Олександрович, учень 11 класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів



№ 304 м. Києва;




17.




Шатохін Олексій Віталійович, учень 8 класу ліцею № 241 «Голосіївський» м. Києва;




18.




Хамровський Максим Миколайович, учень 11 класу спеціалізованої школи № 304



м. Києва;




19.




Москаленко Олександр Олегович, учень 11 класу спеціалізованої школи № 304



м. Києва;




20.




Бурковський Ярослав Юрійович, учень 10 класу Київської інженерної гімназії.




 



Версія для друку Опубликовано: 16 Листопада 2012
Поділитись: