Виші отримають держзамовлення у червні

Виші отримають держзамовлення у червні Процедура розподілу місць державного замовлення між вищими навчальними закладами системи Міністерства освіти і науки України може завершитися до кінця наступного тижня. Про це 19 червня під час брифінгу в Будинку Уряду повідомила перший заступник міністра освіти і науки Інна Совсун. «Минулого тижня було прийнято постанову Кабінету Міністрів про загальний обсяг державного замовлення. Наразі триває розподіл між університетами. Міністерства, які є виконавцями цього державного замовлення, повинні провести конкурси. І зараз по міністерствах, і у нас, в Міносвіти, в Міністерстві охорони здоров’я, в Мінагрополітики, упідпорядкуванні яких є вищі навчальні заклади, створені комісії для розподілу місць держзамовлення, які доведені конкретним міністерствам», − зазначила Інна Совсун. «Ми зі свого боку можемо гарантувати, що тільки-но ці комісії завершать процес розподілу місць, це одразу буде оприлюднено на сайті Міністерства освіти і науки», − зазначила перший заступник міністра. За її словами, в Міносвіти зараз відбувається процедура розподілу місць.


«Ми плануємо завершити розподіл місць до кінця наступного тижня», − сказала перший заступник міністра, наголосивши, що інформація про те, скільки осіб і в які вузи будуть зараховувати цьогоріч на місця держзамовлення, одразу ж буде доведена до широкого загалу через оприлюднення на сайті міністерства.

Як відомо, уряд МОН отримало замовлення на підготовку 99 тис. бакалаврів, затвердив обсяги державного замовлення на прийом та випуск фахівців з вищою освітою. Для Міністерства освіти і науки обсяг державного замовлення на прийом бакалаврів складає 98,7 тис. осіб; спеціалістів та магістрів – 55,5 тис. та 33 тис. осіб відповідно.За матеріалами: http://osvita.ua/Версія для друку Опубликовано: 16 Червня 2014
Поділитись: