Випускники відділення екології та аграрних наук дарують ВАМ…

Випускники відділення екології та аграрних наук дарують ВАМ… ПРИЙМАЙТЕ ПОДАРУНКИ! Ось і закінчився черговий навчальний рік. Всі підводять підсумки, нагороджують, будують плани на майбутнє ... Київська МАН вперше привітала переможців Всеукраїнських і Міжнародних конкурсів онлайн. А наступного дня ми відзначали Всесвітній день охорони навколишнього середовища  - День еколога.

Знаєте, багато робіт, які були написані і захищались в інших відділеннях, насправді мають пряме відношення до екології. Це і інженерні розробки екологічного спрямування, і комп'ютерні програми, і експерименти по впливу різних добрив...    А хіба поети і музиканти не надихаються красою природи, яку нам показують оператори в фільмах наукових і мистецьких?

І цей список можна продовжувати і продовжувати. А це означає, що ЕКОЛОГ - це кожен з нас.

Нам дуже приємно, що й випускники нашого відділення беруть участь у заходах. Вони дають вам теми робіт, допомагають з практичною частиною тощо. Наприклад, Артем Гончаренко, який зараз займається розробкою програмного забезпечення багатьох компаній,  знайшов можливість  зробити подарунок переможцям усіх відділень Київської МАН, які отримали перші місця!

Артем Гончаренко: «Протягом багатьох років я йшов крок за кроком до поставлених цілей. Однією з цеглинок фундаменту мого сьогоднішнього успіху було закінчення Малої академії наук, яка дала мені зрозуміти важливість отриманих знань та наявність фундаментальної освіти.     Декілька століть тому простій людині отримати якісну освіту було досить важко. В сучасному світі можливість отримати освіту, підвищити кваліфікацію є у всіх. Хочу відмітити, що зараз на ринку праці дійсно ціняться кваліфіковані спеціалісти. Кожне направлення має свої особливості діяльності та потребує характерних навиків, вмінь та здібностей.
Компанія AGGR University дарує Вам сертифікати на проходження дистанційних курсів. Наші курси дадуть можливість отримати базисні знання, розкрити власні таланти, розвинути унікальні здібності. Успіхів вам!»

Тож, приймайте подарунки!

Компанія AGGR University готує інструкцію для реєстрації і вибору подарункових курсів для переможців усіх відділень Київської МАН, що отримали перші місця, яку ми опублікуємо на сайті КМАН  та  на сторінці
Відділення екології та аграрних наук у фейсбуці  https://www.facebook.com/kiev.ecology/ Чекаємо та слідкуємо за новинами!

 

 

 

 

Версія для друку Опубликовано: 09 Червня 2020
Поділитись: