Випускник Київської МАН Роман Тригуб представив Україну на Конкурсі молодих учених Європейського Союзу в Празі

Випускник Київської МАН Роман Тригуб представив Україну на Конкурсі молодих учених Європейського Союзу в Празі З 20 по 25 вересня у Празі був проведений Конкурс молодих учених Європейського Союзу. Близько 120 юних науковців з різних куточків світу репрезентували свої проекти. Україну представляв випускник Київської Малої академії наукучнівської молоді, студент І курсу факультету кібернетики Київського національного університету імені Тараса Шевченка Роман ТРИГУБ з роботою на тему «Програмна система дослідження слабоструктурованих задач багатокритеріальної оптимізації», за яку у квітні цього року був удостоєний І місця на ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАНУ (відділення комп’ютерних наук, секція «Інформаційні системи, бази даних і системи штучного інтелекту»).


Роман охоче поділився своїми враженнями про захопливу і пізнавальну поїздку на конкурс до величного міста Прага.
  • Романе, розкажіть про свої враження від перебування на Конкурсі молодих учених Європейського Союзу у Празі.Поїздка на конкурс залишила після себе чимало незабутніх вражень. Зокрема, протягом тижня я мав нагоду презентувати кожному охочому власну розробку, тим самим отримуючи безцінний досвід виступу на конференції найвищого рівня. Спілкуючись з іншими конкурсантами, я дізнався про багато визначних проектів, які мене дуже вразили, перш за все, своєю змістовністю і актуальністю. На завершення конкурсу я взяв участь в екскурсії цим чудовим містом.
  • Чи складно було презентували власну розробку на міжнародній арені?Процес презентації власної роботи складався з п'яти раундів, на кожному з яких учасники демонстрували свої розробки висококваліфікованим членам журі, серед яких були і переможці Конкурсу молодих учених Європейського Союзу минулих років. Кожен  учасник змагання мав досвід виступів на внутрішній арені, це саме стосувалося і мене. Таким чином, презентувати розробку було насправді цікавою справою, аж ніяк не складним випробуванням.


  • Участь у Конкурсі молодих учених Європейського Союзу − дуже важливий крок для юного науковця. Як Ви оцінюєте значення цієї події для Вашого подальшого наукового життя?Складно не погодитися з тим, що конкурс такого високого рівня − дуже серйозний крок для будь-якого науковця-початківця. Саме тому особисто для мене події у Празі дали значний поштовх до подальшого прогресу у науковій діяльності.
  • Чого б Ви хотіли побажати своїм юним  колегам у їхній праці на науковій ниві?Перш за все, потрібно не зупинятися на досягнутому. Якщо зупинишся – не варто чекати визначних результатів. Але якщо йти до кінця, працюючи з натхненням і постійно вдосконалюючи свої розробки, прогресуючи щоденно – це призведе до успіху. Лише поставивши мету і йдучи до неї кожного дня, ти її реалізуєш. Працюйте з натхненням і результат не змусить чекати на себе!

Київська Мала академія пишається успіхами Романа, адже  нещодавно він взяв участь і в Міжнародній конференції «Сучасна інформатика: проблеми, досягнення та перспективи розвитку», присвяченій 90-річчю від дня народження академіка В.М. Глушкова,  яка проводилась Національною академією наук України. Не минуло й місяця, як  обдарований вихованець Київської МАН, а нині студент  Київського національного університету імені Тараса Шевченка своєю  науковою розробкою представив Україну за кордоном.Колектив Київської Малої академії наук учнівської  молоді щиро бажає  Романові Тригубу натхнення, подальших наукових здобутків та успіхів на життєвому шляху!Версія для друку Опубликовано: 14 Жовтня 2013
Поділитись: