Вихованки Київської МАН на конференції Zavtra

Вихованки Київської МАН на конференції Zavtra Вихованки Київської МАН Софія Павлова та Варвара Бабич виступили на конференції для унікальних тинейджерів Zavtra,  яку проводило бізнес/медіа бюро ekonomika+ разом з дайджестом сучасної ділової жінки WoMo.  Головними темами заходу були питання фінансової грамотності, управління грошовими потоками, освіта та навички майбутнього. Згідно з дослідженнями Агенції США з міжнародного розвитку USAID, молоді українці не вміють планувати доходи та витрати більше, ніж на місяць, що свідчить про низький рівень фінансової грамотності та стримує зростання доходів. В ході конференції 18 спікерів розповідали про те, як молодь може почати отримувати заробітки ще навчаючись в школі, про банківські інструменти покоління Z, вчили складати бізнес-плани для залучення інвестицій, говорили які навички допоможуть підлітку досягти успіху.
Софія Павлова, вихованка секції «Smart – технології, мікроконтролери та роботизовано системи», поділилась досвідом участі в заходах, що допоможуть просуванню ідей, проєктів, розробок. Вона звернула увагу на те, що, по-перше, презентація повинна відповідати формату заходу, а по-друге, має бути зрозумілою, навіть, без слів. Малюнки, схеми, діаграми повинні бути інформативними для людей, які не знають  проєкту. Софія застерегла від надмірного вживання спеціальних наукових термінів, а також розповіла про те, що під час виступу слід звертати увагу на положення рук, підкріплювати слова мімікою та жестами, підтримувати візуальний контакт із членами журі або слухачами, уникати слів-паразитів.

Виступ Варвари Бабич, вихованки секцій «Авіа-ракетобудування та роботизованих комплексів», «Електроніки та приладобудування», був присвячений питанням захисту інтелектуальної власності та патентування. Вона акцентувала увагу слухачів на тому, що

- Не треба прислухатись до тих, хто намагається довести, що ваша ідея нікому не потрібна, що вона ніколи не запрацює;
- Схожі чи однакові ідеї можуть спасти на думку різним людям, але гроші отримає лише той, хто перший цю ідею запатентував;
- Не треба втрачати час, намагаючись зробити ідею досконалою перш ніж запатентувати. Кожну вже запатентовану ідею чи продукт можна допрацьовувати, головне, що ваше авторство документально зафіксовано.

Бізнес/медіа бюро ekonomika+ проводить конференції Zavtra з 2017 року.

Партнерами заходу виступають ПриватБанк, фундація Дарини Жолдак, Маркетингова агенція «Федорів», робочий простір  і  творча майстерня «Кооператив», Мала академія наук України, MBA Kids, Академія ШАГ. Медіапартнери: CosmoLady, Ліга Закон, Апостроф.

 

Версія для друку Опубликовано: 30 Грудня 2020
Поділитись: