Вихованка Київської МАН – півфіналістка міжнародного конкурсу стартапів «Creative Business Cup»

Вихованка Київської МАН – півфіналістка міжнародного конкурсу стартапів «Creative Business Cup»


Щороку у столиці Данії – Копенгагені відбувається міжнародний конкурс стартапів «Creative Business Cup». Саме тут понад 50 країн представляють національних переможців – авторів проектів та бізнес-ідей з метою розвитку і просування на міжнародному ринку. Це бізнес-змагання проводиться у два етапи: відбір найкращого проекту в кожній із країн-учасниць і глобальний діловий та освітній форум – фінал Кубка творчого бізнесу.

Переможницею 2018 року в національному відборі стала випускниця гімназії «Академія», вихованка відділення технічних наук Київської МАН Іванна Папушенко, яка вже не вперше бере участь у міжнародних конкурсах, всеукраїнських інкубаторах із власним проектом енергоактивного будинку.

Цю ідею Іванна плекала з 14-ти років – саме тоді дівчина замислилася над тим, що наше покоління називають «поколінням 4-х стін», адже 90% нашого часу ми проводимо у будівлях, які наносять нам шкоду. Чи хочемо ми надалі жити в таких будинках? Певно, що ні. Саме тому Концепція сталого розвитку передбачає, що до 2030 року нам потрібно досягнути 17 цілей! Проект активного будинку, який презентує наша вихованка, вирішує 9 з цих цілей.

Проект Іванни Папушенко називається «Triangular 3E+ House», що обґрунтовує три головні проблеми: економія, енергія та екологія. Надлишок енергії, яку споживач отримує завдяки сонячним батареям, колекторам та тепловим насосам, він може продавати державі або сусідам. Щодо екології, цей будинок побудований не лише з екологічних, але й з перероблених матеріалів. Тому така оселя не лише не чинитиме шкоди довкіллю, а ще й буде комфортною для її мешканців!

Щороку Іванна покращує свої знання в цій сфері: навчається енергоефективного будівництва у професійних архітекторів, відвідує спеціальні заходи та додає будинку нові переваги!

З цим актуальним стартапом Iванна Папушенко поїхала до Копенгагена представляти Україну у фіналі Creative Business Cup, який відбувався 23-27 листопада 2018 року. Серед 56 фіналістів із різних країн світу Іванна була наймолодшою! Незважаючи на це, юна дослідниця впевнено презентувала власний проект і стала півфіналісткою!

З Копенгагена до Києва дiвчина повернулася готовою до нових стартів! Вітаємо її з вагомим результатом та зичимо нових успіхів!

Версія для друку Опубликовано: 28 Грудня 2018
Поділитись: