Вихованець відділення економіки здобув срібло на Всеукраїнській Інтернет-олімпіаді «Крок до знань - 2021»

Вихованець відділення економіки здобув срібло на Всеукраїнській Інтернет-олімпіаді «Крок до знань - 2021» Маємо ще одного призера Всеукраїнської Інтернет-олімпіади «Крок до знань - 2021», який одержав диплом ІІ ступеня у категорії «Я досліджую світ». Це Теодор Іллін, учень 5-го класу школи «Ангстрем», вихованець відділення економіки з проєктом на тему "Виявлення умов, за яких виростає більш висока бобова рослина".

Талановитий хлопець власноруч створив та запрограмував розумний горщик для швидкого пророщування бобового насіння. Організатором олімпіади став Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді МОН України, проходила вона з грудня 2020 року по травень 2021 року у два етапи. Учасниками стали 813 учнів, вихованців закладів загальної середньої, професійно-технічної і позашкільної освіти віком від 8 до 17 років включно (3-11 класи). Тестування проводилися за такими дисциплінами: природознавство (для учнів 3-5 класів); англійська мова, біологія, географія, українська література, українська мова (для учнів 6-11 класів); екологія (для учнів 10-11 класів); історія України (для учнів 7-11 класів); інформатика, математика, фізика та хімія (для учнів 8-11 класів).

До участі в ІІ етапі були допущені учасники, які набрали не менше 70 балів за результатами тестування. На ІІ етапі Олімпіади змагались 486 фіналістів. Пишаємось успіхами нашого вихованця та зичимо йому нових перемог!

 

Версія для друку Опубликовано: 25 Травня 2021
Поділитись: