Вихованець Київської МАН представив свої наукові розробки на виставці юних талантів у Парижі

− Я отримав яскраві та незабутні враження не тільки від виставки, а й від цього чудового величного міста. Адже Париж − місто всіх часів і народів, він зберіг і традиції далекого минулого, і романтизм новітнього часу. Щодо виставки, то найбільше мене зацікавило «наукове містечко», де було представлено багато оригінальних ідей та інноваційних проектів, які не залишили байдужими ні дітей, ні дорослих.
− З якими цікавими людьми тобі пощастило зустрітися ?
− Найбільше я спілкувався з учасниками виставки – своїми однолітками. Ми маємо багато спільного у стилі спілкування, також нас об’єднують цікаві наукові дослідженння. Обмін думками та досвідом дуже важливий для кожного з нас.
Окремо хочу висловити щирі слова вдячності президенту Малої академії наук України – Довгому Станіславу Олексійовичу. Саме розуміння того, що тебе підтримує особистість такого рівня, давало мені впевненість у представленні своїх розробок.
− А які експонати виставки тобі запам’яталися найбільше?
− На виставці було презентовано багато цікавих проектів. Кожен із них вразив мою уяву. Але з-поміж усіх мені найбільше запам’ятались два проекти. Вони вирізнялися своєю практичністю та науковою новизною: нова версія граундбота, який може змінювати розмір, та евакуаційний ліфт, який працює завдяки вазі пасажирів. Це просто фантастика!
− На яких екскурсіях вдалося побувати?
− Париж – одне з найкрасивіших міст Європи. Це культурний і туристичний центр світового значення. За час перебування у Парижі я встиг відвідати багато цікавих місць: Будинок хімії, Палац відкриттів, Музей Кюрі, Музей Далі, наукову виставку. Завдяки цим екскурсіям я краще зрозумів культуру цього міста, яка надзвичайно вразила мене як туриста. А також я відкрив для себе багато надзвичайного та справді пізнавального.
− Як ти вважаєш, участь у заході такого рівня матиме вплив на твої подальші творчі пошуки?
− Так, звичайно. У мене з’явилось безліч ідей після побаченого. Ця поїздка додала мені творчого натхнення для написання майбутньої науково-дослідницької роботи. Одна з ідей, яку я хотів би втілити найближчим часом, − це розробка невеликого інтерактивного стола, який буде реагувати на дотик. Я вірю, що всі мої ідеї та мрії здійсняться.
Бажаємо Олексію успіхів у роботі та якомога більше творчої наснаги!